Pedicure leczniczy

Zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyki, mają również wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Chore stopy, z ranami czy wrastającymi paznokciami powodują, że odczuwamy dyskomfort, a nawet ból, często zaczynamy utykać lub krzywo stawiamy stopy, co źle wpływa na postawę, nasz kręgosłup i stawy. Osoby, które zmagają się z wrastającymi paznokciami, odciskami, modzelami czy nagniotkami powinny zatem odpowiednio dbać o stopy, a idealnym wstępem do takiej pielęgnacji będzie regularnie wykonywany pedicure leczniczy.

Pedicure leczniczy to klasyczny pedicure wzbogacony o usuwanie różnego rodzaju odgnieceń, modzeli, odcisków, a także o założenie klamry na wrastające paznokcie, gdy tylko wystąpi taka potrzeba. Zabieg obejmuje również pielęgnację paznokci, ich rekonstrukcję lub leczenie grzybicy. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, niektóre przypadki wymagają oprócz wizyty w salonie kosmetycznym również konsultacji z dermatologiem lub podologiem, a także przyjmowania leków doustnych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, czasem niektóre działania kosmetologa mogą powodować uczucie dyskomfortu, jednak nie należy obawiać się bólu, który dzięki nowoczesnym sprzętom został całkowicie zniwelowany. Zabieg trwa zazwyczaj około godziny i od razu przynosi ulgę zwłaszcza w przypadku wrastającego paznokcia. Zdarza się jednak, że jedna wizyta w gabinecie kosmetycznym nie przyniesie oczekiwanych skutków i będzie trzeba ją powtórzyć nawet kilkukrotnie, taka sytuacja ma miejsce zazwyczaj przy skomplikowanych problemach i sporych zgrubieniach naskórka. Jeżeli zauważysz coś niepokojącego na swoich stopach, zarówno na naskórku, jak i paznokciach od razu zgłoś się na konsultację, zadbane stopy są gwarancją komfortu w codziennym życiu.

Pedicure leczniczy Lubartów

Tylko: 80 zł – 140 zł

 • Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  Karolina Walczak Avatar Karolina Walczak
  26 czerwca 2020
 • Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  Dorota123 Król Avatar Dorota123 Król
  10 lipca 2020
 • Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  Milena 265 Avatar Milena 265
  3 lipca 2020
 • Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  Rafal obroslak Avatar Rafal obroslak
  4 lipca 2020
 • Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  Beata Marzęda Avatar Beata Marzęda
  14 grudnia 2019

Facebook

x