Pedicure leczniczy

Zadbane stopy to nie tylko kwestia estetyki, mają również wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Chore stopy, z ranami czy wrastającymi paznokciami powodują, że odczuwamy dyskomfort, a nawet ból, często zaczynamy utykać lub krzywo stawiamy stopy, co źle wpływa na postawę, nasz kręgosłup i stawy. Osoby, które zmagają się z wrastającymi paznokciami, odciskami, modzelami czy nagniotkami powinny zatem odpowiednio dbać o stopy, a idealnym wstępem do takiej pielęgnacji będzie regularnie wykonywany pedicure leczniczy.

Pedicure leczniczy to klasyczny pedicure wzbogacony o usuwanie różnego rodzaju odgnieceń, modzeli, odcisków, a także o założenie klamry na wrastające paznokcie, gdy tylko wystąpi taka potrzeba. Zabieg obejmuje również pielęgnację paznokci, ich rekonstrukcję lub leczenie grzybicy. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, niektóre przypadki wymagają oprócz wizyty w salonie kosmetycznym również konsultacji z dermatologiem lub podologiem, a także przyjmowania leków doustnych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, czasem niektóre działania kosmetologa mogą powodować uczucie dyskomfortu, jednak nie należy obawiać się bólu, który dzięki nowoczesnym sprzętom został całkowicie zniwelowany. Zabieg trwa zazwyczaj około godziny i od razu przynosi ulgę zwłaszcza w przypadku wrastającego paznokcia. Zdarza się jednak, że jedna wizyta w gabinecie kosmetycznym nie przyniesie oczekiwanych skutków i będzie trzeba ją powtórzyć nawet kilkukrotnie, taka sytuacja ma miejsce zazwyczaj przy skomplikowanych problemach i sporych zgrubieniach naskórka. Jeżeli zauważysz coś niepokojącego na swoich stopach, zarówno na naskórku, jak i paznokciach od razu zgłoś się na konsultację, zadbane stopy są gwarancją komfortu w codziennym życiu.

Pedicure leczniczy Lubartów

Tylko: 80 zł – 140 zł

 • 5 star review  Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  thumb Rafal obroslak
  7/04/2020
 • 5 star review  Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  thumb Dorota123 Król
  7/10/2020
 • 5 star review  Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  thumb Beata Marzęda
  12/14/2019
 • 5 star review  Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  thumb Karolina Walczak
  6/26/2020
 • 5 star review  Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  thumb Milena 265
  7/03/2020

Facebook

x

Oddzwonimy do Ciebie