Mikrodermabrazja Lubartów

Mikrodermabrazja Lubartów

Mikrodermabrazja Lubartów jest zabiegiem bardzo popularnym w gabinetach kosmetycznych. Jego głównymi zaletami jest natychmiastowe działanie, bezbolesność i oczywiście efekty, które pozwala osiągnąć. Dzięki mikrodermabrazji pozbędziemy się nawet głębokich warstw starego naskórka, po czym skóra odzyska blask i jędrność oraz sprowokuje produkcję nowych komórek. Regularne wykonywanie zabiegu pozwoli nawet na pozbycie się zmarszczek i blizn potrądzikowych oraz uciążliwych przebarwień. Ponadto, mikrodermabrazja jest zabiegiem kosmetycznym, z minimalnym ryzykiem powikłań a przeciwwskazań do wykonania zabiegu jest naprawdę niewiele. Zabiegowi mikrodermabrazji nie mogą poddać się osoby, które mają skłonności do bliznowców, borykają się z trądzikiem różowatym lub opryszczką, mają popękane naczynia krwionośne, dodatkowo skóra poddana zabiegowi nie może mieć żadnych widocznych zadrapań i ran otwartych.

Mikrodermabrazja polega na wytworzeniu podciśnienia. Z urządzenia wprost na skórę wypadają mikro kryształki z ogromną prędkością, usuwając z niej zanieczyszczenia i martwe warstwy naskórka. Następnie usunięte komórki są zasysane do osobnego pojemnika. Istnieją trzy rodzaje mikrodermabrazji: diamentowa, korundowa i tlenowa. Diamentowa jest zalecana dla osób o wrażliwej skórze, jej nazwa pochodzi od urządzenia, które wyposażone w diamentową głowicę masuje skórę wraz z końcówką „odkurzającą” usunięte warstwy naskórka. Mikrodermabrazja korundowa różni się od diamentowej wykorzystaniem mikro kryształków glinu zamiast diamentowych, działa również w głębszych warstwach naskórka, przez co kilka godzin po zabiegu może się utrzymać zaczerwienienie. Ostatni rodzaj, mikrodermabrazja tlenowa polega na połączeniu działania tlenu i soli fizjologicznej, ten rodzaj oprócz złuszczania naskórka oczyszcza również skórę z zanieczyszczeń, co z kolei ogranicza powstawanie zaskórników. Po tym zabiegu skóra jest dotleniona, świetnie sprawdzi się wiosną, ponieważ po zimie skóra jest zmęczona i pozbawiona ochrony.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/Centrum-Pi%C4%99kna-i-Relaksu-429942060420563" box_width="300" box_height="160" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" sho0w_stream="0" hide_cover="0" small_header="1" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

x

Oddzwonimy do Ciebie