Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu Lubartów

Kolczyki to jedna z najpopularniejszych ozdób zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. W zależności od stylu ozdoby te dodają szyku, pazura lub są po prostu ładnym, mieniącym się dodatkiem. Najpopularniejszym kolczykowanym miejscem są oczywiście uszy. Wiele kobiet, uszy ma przebite już od najmłodszych lat, jako symbol dziewczęcości, a w późniejszych latach kobiecości. Wybór kolczyków jest ogromny, zatem pokusa przebicia uszu jest ogromna (obecnie większość kobiet ma przebite uszy oraz sporo mężczyzn). Niestety wielu osobom przebicie uszu kojarzy się z bólem i strachem przed ewentualnymi powikłaniami, problemami z gojeniem się ran czy uczuleniem. Z pomocą przychodzi nowa metoda przebijania uszu – Blomdahl. Metoda ta pozwala na jednoczesne przekłucie obojgu uszu jednocześnie, jest bezbolesna i niemalże całkowicie eliminuje wszelkie skutki uboczne, dlatego jest tak chętnie wybierana dla dzieci.

Metoda Blomdahl jest metodą przekłuwania uszu (lub nosa) wykluczająca kontakt ciała z niklem, który jest odpowiedzialny za uczulenia i inne powikłania związane z przekłuwaniem. Kolczyki użyte do zabiegu przekłuwania uszu tą metodą są wykonane z tytanu medycznego, który jest w pełni bezpieczny, przyspiesza gojenie ran i wyklucza reakcje alergiczne oraz podrażnienia i infekcje. Niezwykle istotną zaletą tej metody jest możliwość przekłucia obojgu uszu jednocześnie. Jest to wyjątkowo komfortowe dla małych dzieci, które przed zabiegiem są bardzo zestresowane, a ukłucie odczuwalne podczas przebicia ucha często zniechęca je do wykonania zabiegu ponownie z drugiej strony. Dzięki metodzie Blomdahl przekłucie uszu jest szybkie i nie pozostawia żadnej traumy. Przekłuwanie uszu powinno być przede wszystkim bezpieczne, tak właśnie działa centrum piękna i relaksu, przekłuwamy uszy szybko, a dzięki użyciu czystego medycznego tytanu, eliminujemy możliwość wystąpienia zakażenia czy uczulenia.

Przekłuwanie uszu Lubartów

Tylko: Cena: 90 zł/100 zł

 • 5 star review  Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  thumb Karolina Walczak
  6/26/2020
 • 5 star review  Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  thumb Rafal obroslak
  7/04/2020
 • 5 star review  Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  thumb Milena 265
  7/03/2020
 • 5 star review  Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  thumb Dorota123 Król
  7/10/2020
 • 5 star review  Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  thumb Beata Marzęda
  12/14/2019

Facebook

x

Oddzwonimy do Ciebie