Makijaż ślubny

Makijaż ślubny Lubartów

Doskonały makijaż ślubny powinien być kolorystycznie dobrany do urody panny młodej, do jej włosów, oczu i cery, ważne również, aby wytrzymał całonocną zabawę i pasował do całości stylizacji. W Centrum piękna i relaksu nie tylko wykonujemy piękne i eleganckie makijaże ślubne, ale również podpowiadamy, jakie makijażowe trendy królują w tym sezonie ślubnym, a jakie są już totalnie passe.

Kolekcje Bridal Fashion Week 2019 przedstawiają największe trendy mody ślubnej, na pokazach możemy zauważyć nie tylko piękne kreacje, biżuterię i fryzury, ale również makijaże. Makijaże ślubne tegorocznych kolekcji były niemalże niezauważalne i taki właśnie był zamiar stylistów. W tym roku króluje make-up no make-up, delikatne podkreślenie naturalnej urody panny młodej, lekko wyczesane brwi o naturalnym odcieniu, oraz rozświetlacze. Powrót do natury króluje nie tylko w modzie ślubnej, łatwo zauważyć ten trend niemalże na każdym kroku. Przeglądając zdjęcia makijaży no make-up, wiele Pań dochodzi do wniosku, że wizażysta właściwie nie jest potrzebny, co jest błędnym myśleniem. Wykonanie niemalże niewidocznego makijażu, który doskonale podkreśli urodę panny młodej i zamaskuje wszelkie niedoskonałości, a jednocześnie będzie prawie niewidoczny to niezwykle trudne zadanie. Istotne jest wykorzystanie doskonałej jakości kosmetyków, które nie stworzą efektu maski na twarzy, a także umiejętne posługiwanie się nimi.

W Centrum Piękna i Relaksu wykonujemy makijaże ślubne zgodnie z najgorętszymi trendami oraz życzeniem klientki. Ponadto, zawsze oferujemy wykonanie makijażu ślubnego, jest to opcja must have, ponieważ w dniu ślubu, wszystko powinno już być dopięte na ostatni guzik, a przyszła żona zrelaksowana i szczęśliwa.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

x
Secured By miniOrange

Oddzwonimy do Ciebie