Makijaż ślubny

Makijaż ślubny Lubartów

Doskonały makijaż ślubny powinien być kolorystycznie dobrany do urody panny młodej, do jej włosów, oczu i cery, ważne również, aby wytrzymał całonocną zabawę i pasował do całości stylizacji. W Centrum piękna i relaksu nie tylko wykonujemy piękne i eleganckie makijaże ślubne, ale również podpowiadamy, jakie makijażowe trendy królują w tym sezonie ślubnym, a jakie są już totalnie passe.

Kolekcje Bridal Fashion Week 2019 przedstawiają największe trendy mody ślubnej, na pokazach możemy zauważyć nie tylko piękne kreacje, biżuterię i fryzury, ale również makijaże. Makijaże ślubne tegorocznych kolekcji były niemalże niezauważalne i taki właśnie był zamiar stylistów. W tym roku króluje make-up no make-up, delikatne podkreślenie naturalnej urody panny młodej, lekko wyczesane brwi o naturalnym odcieniu, oraz rozświetlacze. Powrót do natury króluje nie tylko w modzie ślubnej, łatwo zauważyć ten trend niemalże na każdym kroku. Przeglądając zdjęcia makijaży no make-up, wiele Pań dochodzi do wniosku, że wizażysta właściwie nie jest potrzebny, co jest błędnym myśleniem. Wykonanie niemalże niewidocznego makijażu, który doskonale podkreśli urodę panny młodej i zamaskuje wszelkie niedoskonałości, a jednocześnie będzie prawie niewidoczny to niezwykle trudne zadanie. Istotne jest wykorzystanie doskonałej jakości kosmetyków, które nie stworzą efektu maski na twarzy, a także umiejętne posługiwanie się nimi.

W Centrum Piękna i Relaksu wykonujemy makijaże ślubne zgodnie z najgorętszymi trendami oraz życzeniem klientki. Ponadto, zawsze oferujemy wykonanie makijażu ślubnego, jest to opcja must have, ponieważ w dniu ślubu, wszystko powinno już być dopięte na ostatni guzik, a przyszła żona zrelaksowana i szczęśliwa.

 • Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  Karolina Walczak Avatar Karolina Walczak
  26 czerwca 2020
 • Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  Milena 265 Avatar Milena 265
  3 lipca 2020
 • Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  Beata Marzęda Avatar Beata Marzęda
  14 grudnia 2019
 • Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  Dorota123 Król Avatar Dorota123 Król
  10 lipca 2020
 • Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  Rafal obroslak Avatar Rafal obroslak
  4 lipca 2020

Facebook

x