Makijaż permanentny Lubartów

Makijaż Lubartów

Kult piękna panujący od lat wciąż nie ustępuje, właściwie rośnie w siłę i motywuje kobiety, aby przykładały coraz większą wagę do swojego wyglądu. Dodatkowo coraz większa liczba obowiązków i stały pęd sprawiają, że każda możliwość zaoszczędzenia czasu jest na wagę złota. Idealnym sposobem jest makijaż permanentny Lubartów, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas, dzięki mikropigmentacji możemy również pozbyć się kompleksów oraz zapewnić sobie piękny wygląd także podczas uprawiania sportów wodnych, żyjąc w biegu czy na wakacjach.

Makijaż permanentny można porównać do tatuażu, ponieważ jego wykonanie również polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, jednak płycej niż w przypadku tradycyjnego tatuażu, ok. 0,3-0,5 mm pod skórą. W salonach kosmetycznych wykonuje się makijaż permanentny ust, brwi i oczu. W zależności od potrzeb klientki można jedynie delikatnie zarysować kontur ust lub nadać im zupełnie nowy kształt i podkreślić mocną czerwienią. Podobnie w przypadku brwi i oczu. Przed każdym zabiegiem osoba, która będzie wykonywała makijaż, powinna wykonać najpierw makijaż zmywalny, który dokładnie odda zamierzony efekt, dzięki temu będziemy mogli zdecydować, czego oczekujemy od zabiegu. Przed wykonaniem makijażu lingeristka (bo tak nazywa się specjalistka od makijażu permanentnego) powinna również poinformować o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. Przede wszystkim z zabiegu muszą zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, cukrzycy i osoby z poparzeniami skóry. Po przeprowadzonych konsultacjach można przejść do samego zabiegu, który trwa od 1 do 3 godzin, w zależności od tego ile pracy należy włożyć, aby uzyskać zamierzony efekt. Po zabiegu skóra może być podrażniona i łuszczyć się, gdy jednak całkowicie się zagoi, należy wykonać korektę makijażu polegającą na „dopigmentowaniu” ewentualnych ubytków czy nierówności.

Po wykonanym zabiegu skórę należy odpowiednio nawilżać oraz stosować kremy przyspieszające gojenie się ran. Zdecydowanie przez ok. 6 tygodni powinno się unikać bezpośredniego słońca, sauny, solarium, basenu oraz nie używać mydła, gdyż wszystko to może dodatkowo podrażnić skórę.

 • 5 star review  Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  thumb Rafal obroslak
  7/04/2020
 • 5 star review  Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  thumb Milena 265
  7/03/2020
 • 5 star review  Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  thumb Dorota123 Król
  7/10/2020
 • 5 star review  Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  thumb Karolina Walczak
  6/26/2020
 • 5 star review  Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  thumb Beata Marzęda
  12/14/2019

Facebook

x

Oddzwonimy do Ciebie