Makijaż permanentny Lubartów

Makijaż Lubartów

Kult piękna panujący od lat wciąż nie ustępuje, właściwie rośnie w siłę i motywuje kobiety, aby przykładały coraz większą wagę do swojego wyglądu. Dodatkowo coraz większa liczba obowiązków i stały pęd sprawiają, że każda możliwość zaoszczędzenia czasu jest na wagę złota. Idealnym sposobem jest makijaż permanentny Lubartów, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić czas, dzięki mikropigmentacji możemy również pozbyć się kompleksów oraz zapewnić sobie piękny wygląd także podczas uprawiania sportów wodnych, żyjąc w biegu czy na wakacjach.

Makijaż permanentny można porównać do tatuażu, ponieważ jego wykonanie również polega na wprowadzeniu pigmentu pod skórę, jednak płycej niż w przypadku tradycyjnego tatuażu, ok. 0,3-0,5 mm pod skórą. W salonach kosmetycznych wykonuje się makijaż permanentny ust, brwi i oczu. W zależności od potrzeb klientki można jedynie delikatnie zarysować kontur ust lub nadać im zupełnie nowy kształt i podkreślić mocną czerwienią. Podobnie w przypadku brwi i oczu. Przed każdym zabiegiem osoba, która będzie wykonywała makijaż, powinna wykonać najpierw makijaż zmywalny, który dokładnie odda zamierzony efekt, dzięki temu będziemy mogli zdecydować, czego oczekujemy od zabiegu. Przed wykonaniem makijażu lingeristka (bo tak nazywa się specjalistka od makijażu permanentnego) powinna również poinformować o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. Przede wszystkim z zabiegu muszą zrezygnować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, cukrzycy i osoby z poparzeniami skóry. Po przeprowadzonych konsultacjach można przejść do samego zabiegu, który trwa od 1 do 3 godzin, w zależności od tego ile pracy należy włożyć, aby uzyskać zamierzony efekt. Po zabiegu skóra może być podrażniona i łuszczyć się, gdy jednak całkowicie się zagoi, należy wykonać korektę makijażu polegającą na „dopigmentowaniu” ewentualnych ubytków czy nierówności.

Po wykonanym zabiegu skórę należy odpowiednio nawilżać oraz stosować kremy przyspieszające gojenie się ran. Zdecydowanie przez ok. 6 tygodni powinno się unikać bezpośredniego słońca, sauny, solarium, basenu oraz nie używać mydła, gdyż wszystko to może dodatkowo podrażnić skórę.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/Centrum-Pi%C4%99kna-i-Relaksu-429942060420563" box_width="300" box_height="160" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" sho0w_stream="0" hide_cover="0" small_header="1" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

x

Oddzwonimy do Ciebie