Studium masażu Lubartów

Studium masażu Lubartów

Młodość z biegiem czasu przemija bez względu na status społeczny czy zawartość portfela. Gabinety kosmetyczne, kliniki i firmy farmaceutyczne prześcigają się w nowych sposobach na „wieczną młodość”, a ludzie zaślepieni swoim pragnieniem o pięknym, młodym wyglądzie obdarzają je ogromnym zaufaniem. Studium masażu Lubartów większości z nas kojarzy się z błogim relaksem. Całkiem oczywiste skojarzenie, masaż ciała jest wyjątkowo przyjemny, a to za sprawą ugniatania, rolowania, smyrania i uciskania ciała, dzięki czemu tkanki ulegają odkształceniu i znika nieprzyjemne uczucie spięcia. Warto wiedzieć, że masaż to niejedynie przyjemność wynikająca z samego procesu masowania, ale przynosi również sporo korzyści dla zdrowia.

Jeżeli często miewasz bóle, których przyczyny nie znasz, zamiast faszerować się farmaceutykami, zdecydowanie lepiej będzie spróbować odpowiednich technik masażu. Masaż terapeutyczny od dawna stosowany jest w ramach zwalczania bólów kręgosłupa, ale to nie jedyne jego możliwości, bóle stawów i głowy również możesz pożegnać za pomocą regularnych masaży. Świetną wiadomością jest również fakt, że systematyczny masaż ciała zwiększa ilość białych krwinek w organizmie, a one z kolei chronią nas przed infekcjami, zatem masaż zwiększa odporność i ponownie, możemy zrezygnować z leków, które obciążają naszą wątrobę. Masaże przy użyciu odpowiedniej techniki wpływają doskonale na skórę, ujędrniają ją i zmniejszają cellulit. Dzieje się tak dzięki zwiększeniu ukrwienia skóry podczas masażu oraz nawilżeniu jej, przez zastosowanie odpowiednich kosmetyków nawilżających i olejków podczas zabiegu. Kolejnym powodem, dla którego warto bezzwłocznie wybrać się na masaż, jest redukcja stresu. Masaż rozluźni spięte mięśnie i dotleni ciało, dzięki czemu poczujesz się odprężony, lepiej będziesz sypiał, a odpowiednia ilość snu niesie za sobą multum zdrowotnych korzyści.

Masaże niewątpliwie mają dobry wpływ na ciało i duszę, warto jednak przed umówieniem wizyty u masażysty zapoznać się z przeciwwskazaniami (których na szczęście jest niewiele). Masaże powinny odpuścić sobie osoby borykające się z problemem żylaków, zmianami skórnymi, wypryskami, z nadciśnieniem czy gorączką.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/Centrum-Pi%C4%99kna-i-Relaksu-429942060420563" box_width="300" box_height="160" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" sho0w_stream="0" hide_cover="0" small_header="1" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

x

Oddzwonimy do Ciebie