Studium masażu Lubartów

Studium masażu Lubartów

Młodość z biegiem czasu przemija bez względu na status społeczny czy zawartość portfela. Gabinety kosmetyczne, kliniki i firmy farmaceutyczne prześcigają się w nowych sposobach na „wieczną młodość”, a ludzie zaślepieni swoim pragnieniem o pięknym, młodym wyglądzie obdarzają je ogromnym zaufaniem. Studium masażu Lubartów większości z nas kojarzy się z błogim relaksem. Całkiem oczywiste skojarzenie, masaż ciała jest wyjątkowo przyjemny, a to za sprawą ugniatania, rolowania, smyrania i uciskania ciała, dzięki czemu tkanki ulegają odkształceniu i znika nieprzyjemne uczucie spięcia. Warto wiedzieć, że masaż to niejedynie przyjemność wynikająca z samego procesu masowania, ale przynosi również sporo korzyści dla zdrowia.

Jeżeli często miewasz bóle, których przyczyny nie znasz, zamiast faszerować się farmaceutykami, zdecydowanie lepiej będzie spróbować odpowiednich technik masażu. Masaż terapeutyczny od dawna stosowany jest w ramach zwalczania bólów kręgosłupa, ale to nie jedyne jego możliwości, bóle stawów i głowy również możesz pożegnać za pomocą regularnych masaży. Świetną wiadomością jest również fakt, że systematyczny masaż ciała zwiększa ilość białych krwinek w organizmie, a one z kolei chronią nas przed infekcjami, zatem masaż zwiększa odporność i ponownie, możemy zrezygnować z leków, które obciążają naszą wątrobę. Masaże przy użyciu odpowiedniej techniki wpływają doskonale na skórę, ujędrniają ją i zmniejszają cellulit. Dzieje się tak dzięki zwiększeniu ukrwienia skóry podczas masażu oraz nawilżeniu jej, przez zastosowanie odpowiednich kosmetyków nawilżających i olejków podczas zabiegu. Kolejnym powodem, dla którego warto bezzwłocznie wybrać się na masaż, jest redukcja stresu. Masaż rozluźni spięte mięśnie i dotleni ciało, dzięki czemu poczujesz się odprężony, lepiej będziesz sypiał, a odpowiednia ilość snu niesie za sobą multum zdrowotnych korzyści.

Masaże niewątpliwie mają dobry wpływ na ciało i duszę, warto jednak przed umówieniem wizyty u masażysty zapoznać się z przeciwwskazaniami (których na szczęście jest niewiele). Masaże powinny odpuścić sobie osoby borykające się z problemem żylaków, zmianami skórnymi, wypryskami, z nadciśnieniem czy gorączką.

 • Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  Dorota123 Król Avatar Dorota123 Król
  10 lipca 2020
 • Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  Karolina Walczak Avatar Karolina Walczak
  26 czerwca 2020
 • Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  Beata Marzęda Avatar Beata Marzęda
  14 grudnia 2019
 • Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  Rafal obroslak Avatar Rafal obroslak
  4 lipca 2020
 • Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  Milena 265 Avatar Milena 265
  3 lipca 2020

Facebook

x