Fale radiowe Lubartów

Fale radiowe twarz Lubartów

Młodość z biegiem czasu przemija bez względu na status społeczny czy zawartość portfela. Gabinety kosmetyczne, kliniki i firmy farmaceutyczne prześcigają się w nowych sposobach na „wieczną młodość”, a ludzie zaślepieni swoim pragnieniem o pięknym, młodym wyglądzie obdarzają je ogromnym zaufaniem. W tym artykule poznają Państwo sposób na młodość, który zyskuje ogromną popularność ze względu na przystępną cenę i wspaniałe efekty. Mowa o tak zwanym liftingu bez skalpela, czyli masażu falami radiowymi w skrócie RF. Jest to krótki zabieg (od 30 do 60 min w zależności od wybranej partii ciała), który ujędrnia i napina zwiotczałą skórę, fale radiowe wygładzają zmarszczki, a nawet, stymulują spalanie tkanki tłuszczowej, prowadząc do zmniejszenia obwodu wybranych partii ciała (talia, uda, pośladki).

Zabieg polega na masażu wykonywanym specjalną głowicą, która generuje odpowiednie fale radiowe, działają one bezpośrednio na skórę właściwą, stymulując ją do regeneracji i produkcji włókien kolagenowych. RF pobudza układ limfatyczny i podkręca metabolizm w tkankach, w wyniku czego skóra jest gęstsza, bardziej jędrna i napięta, a zmarszczki i blizny zostają spłycone. Fale radiowe oprócz ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu mają również zastosowanie wyszczuplające i antycellulitowe. Kontrolowane podgrzewanie głębokich warstw tłuszczu udrażnia tłuszcz z układu limfatycznego, dzięki czemu nie tylko cellulit ulega zmniejszeniu, ale również obwód talii, ud czy pośladków, w zależności od partii ciała, którą poddajemy zabiegowi.

Do wykonywania zabiegu nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, istnieje natomiast kilka przeciwwskazań jak: ciąża, aparat słuchowy, nadciśnienie, choroby tarczycy, nowotwory, jeśli zabieg jest wykonywany na brzuchu to również spirala i miesiączka. Zabieg zaleca się wykonywać w seriach. Tylko regularnie wykonywane zabiegi dadzą nam oczekiwane efekty.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/Centrum-Pi%C4%99kna-i-Relaksu-429942060420563" box_width="300" box_height="160" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" sho0w_stream="0" hide_cover="0" small_header="1" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

x

Oddzwonimy do Ciebie