Masaż relaksacyjny Lubartów

Masaż relaksacyjny Lubartów

Masaż relaksacyjny zdobywa serca na całym świecie, niektóre tradycje masażu sięgają pamięcią wiele wieków przed naszą erą i wciąż zachwycają efektami. Każdy, komu dokucza stres, napięcie, bóle reumatyczne powinien spróbować. Rodzajów i technik masażu na rynku jest od groma, ciężko byłoby wymienić wszystkie bez wyjątku. Jednym z popularniejszych masaży na świecie, również wśród gwiazd, jest masaż gorącymi kamieniami, który łączy w sobie działanie relaksacyjne z właściwościami uzdrawiającymi.

Tradycja masażu gorącymi kamieniami wywodzi się ze starożytnych Chin i opiera się o teorię przepływu energii przez organizm człowieka. Wpływa on bardzo korzystnie na układ krwionośny, chłonny, nerwowy, mięśniowy, a nawet na wygląd skóry (rozszerza pory, oczyszcza, poprawia krążenie i niweluje cellulit). Oczywiście jak w przypadku każdego zabiegu nie brakuje również przeciwwskazań do wykonania masażu gorącymi kamieniami. Niestety z masażu muszą zrezygnować osoby z nadwrażliwą skórą, z ranami na skórze, z nadciśnieniem tętniczym, żylakami, wadami serca, cukrzycą, a także kobiety w ciąży.

Zabieg trwa od 60 do 90 minut i już po pierwszej sesji człowiek jest odprężony i czuje się znacznie lepiej.

 • Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  Beata Marzęda Avatar Beata Marzęda
  14 grudnia 2019
 • Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  Dorota123 Król Avatar Dorota123 Król
  10 lipca 2020
 • Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  Karolina Walczak Avatar Karolina Walczak
  26 czerwca 2020
 • Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  Rafal obroslak Avatar Rafal obroslak
  4 lipca 2020
 • Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  Milena 265 Avatar Milena 265
  3 lipca 2020

Facebook

x