Zabiegi kosmetyczne Lubartów

Zabiegi kosmetyczne Lubartów

Nasza skóra składa się z warstwy naskórka zrogowaciałego i żywego, ten pierwszy – martwy, sprawia, że cera ma szary kolor, jest pozbawiona blasku, przez co wyglądamy na zmęczonych i starszych, niż w rzeczywistości. Możemy uniknąć tego problemu, dzięki złuszczaniu martwego naskórka. Regularny peeling skóry pozwala również na zmniejszenie zmarszczek, wyrównanie koloru skóry, pobudzi skórę do produkcji kolagenu – co z kolei bezpośrednio przełoży się na zwolnienie procesu starzenia skóry. Dzięki złuszczaniu można również wygładzić blizny i pozbyć się przebarwień. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych złuszczających martwy naskórek jest zatem zbawiennym zabiegiem dla naszej urody i dobrego samopoczucia.

Okres wiosenny i jesienny (te przejściowe) to okres, w którym konieczne jest usuwanie starego, zrogowaciałego naskórka. Po zimie i lecie, w których temperatury są bardzo skrajne, skóra jest wysuszona i zmęczona, ważne zatem, aby dodać jej blasku i odświeżyć. Doskonale nadadzą się do tego kwasy, które koniecznie należy wykonywać właśnie wiosną i jesienią, ale dla najlepszych efektów zaleca się cały rok regularnie złuszczać martwy naskórek. W przypadku cery wrażliwej doskonale nadadzą się peelingi enzymatyczne. Regularne wykonywanie peelingu, ok. raz w tygodniu przyniesie wspaniałe efekty, oprócz zdrowej, promiennej cery, możemy liczyć, że wszystkie kremy, na które wydajemy krocie, będą się o wiele lepiej wchłaniały w głębsze warstwy naskórka.

Po zabiegach złuszczających należy pamiętać, aby nie wystawiać twarzy na bezpośrednie działanie słońca czy mrozu, ponieważ wrażliwy naskórek łatwo może ulec podrażnieniu. Niezwykle istotne będzie również dobre nawilżenie skóry i stosowanie filtrów UV. Odpowiednia pielęgnacja po zabiegach złuszczających to podstawa w drodze ku zamierzonym efektom.

Adres:

Centrum Piękna i Relaksu
ul. Lubelska 56b
21-100 Lubartów

Otwarte:

poniedziałek: 9:00 -19:00

wtorek: 9:00 -19:00

środa: 9:00 -19:00

czwartek: 9:00 -19:00

piątek: 9:00 -17:00

sobota: 9:00 - 14:00

niedziela: nieczynne

Formularz kontaktowy

Facebook

[efb_likebox fanpage_url="https://www.facebook.com/Centrum-Pi%C4%99kna-i-Relaksu-429942060420563" box_width="300" box_height="160" locale="pl_PL" responsive="1" show_faces="1" sho0w_stream="0" hide_cover="0" small_header="1" hide_cta="0" animate_effect="fadeIn" ]

x

Oddzwonimy do Ciebie