Paznokcie Lubartów

Paznokcie Lubartów
Mówi się, że zadbane dłonie to wizytówka człowieka. Trudno się z tym nie zgodzić. Suche, spierzchnięte dłonie, zniszczone, rozdwojone paznokcie, zarośnięte skórki lub co gorsza – brudne, mogą ludzi do nas mocno zniechęcić. Wypielęgnowane dłonie dodają nam pewności siebie i świadczą w pewnym stopniu o statucie społecznym. Warto zatem zwrócić uwagę, aby wyglądały naprawdę schludnie. Nie da się również ukryć, że dłonie są częścią naszego ciała, która zazwyczaj jest wystawiona na opinię publiczną, podobnie jak twarz. Dłoń wyciągamy, gdy się z kimś witamy, gdy chcemy coś wskazać czy podczas gestykulacji. Są widoczne niemalże cały czas, zatem nic dziwnego, że ludzie, z którymi się spotykamy, zwracają na nie szczególną uwagę.

W przypadku męskich dłoni sprawa często jest łatwiejsza. Mężczyźni zazwyczaj ograniczają pielęgnację dłoni do mycia, odpowiedniego nawilżenia dłoni oraz przycięcia paznokci i skórek. Jest to absolutne minimum, które dotyczy także stóp i paznokci u stóp. Kobiety znacznie częściej decydują się dodatkowo na manicure i pedicure. W centrum piękna i relaksu oferujemy paniom doskonale pomalowane paznokcie przy użyciu lakierów hybrydowych, które dają długotrwały, piękny efekt. Ważne, aby manicure/pedicure hybrydowy został wykonany przez profesjonalistkę, ponieważ niewłaściwe obchodzenie się z narzędziami do paznokci może trwale uszkodzić płytkę.

Długość paznokci nie powinna być ani bardzo krótka, ani zbyt długa, przesadzenie w którąkolwiek ze stron sprawi, że paznokcie – nawet te najpiękniej pomalowane – będą wyglądały nieestetycznie. W salonie spiłujemy Twoje paznokcie do pożądanej długości, a w razie potrzeby przedłużymy paznokcie żelem na podstawie. Korzystając z lakierów i narzędzi najlepszych marek, możemy stworzyć na Twoich paznokciach prawdziwe arcydzieła, dzięki którym się wyróżnisz i poczujesz przepięknie.

 • 5 star review  Salon jak najbardziej godny polecenia.Obsługa przemiła.Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.Widać,że Panie bardzo dobrze znają sie na swojej pracy i chętnie doradzą jak odpowiednio zadbac o swoje ciało.Była to moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta.Polecam!! 🙂

  thumb Karolina Walczak
  6/26/2020
 • 5 star review  Świetne Panie które doradzą oraz wykonają swoją pracę bardzo profesjonalnie ! Polecam ! 🙂

  thumb Milena 265
  7/03/2020
 • 5 star review  Bardzo polecam salon Centrum Piękna i Relaksu. Nigdy w życiu nie miałam zrobionego tak dobrze peelingu całego ciała. Dodatkowo opalenizna na drugi dzień jest przepiękna.

  thumb Dorota123 Król
  7/10/2020
 • 5 star review  Świetna atmosfera oraz podejście do klienta. Polecam serdecznie!

  thumb Rafal obroslak
  7/04/2020
 • 5 star review  Chodzę od lat i jestem bardzo zadowolona z usług tego salonu. Super atmosfera, miło profesjonalnie. Pani Bożenka najlepsza. Polecam!

  thumb Beata Marzęda
  12/14/2019

Facebook

x

Oddzwonimy do Ciebie